فروش لوازم دست دوم

مواردی که در خرید فریزر دست دوم باید حتما در نظر بگیرید

مقدمه

یکی از مهم ترین لوازمی که در هرخانه ای داشتن آن الزامی است فریزر است و این ابزار تقریبا در خانه هرکسی پیدا میشود. این وسیله بسیار پر کاربرد است و به شما اجازه میدهد تا بتوانید مواد غذایی را که خیلی سریع فاسد میشوند و شما نیاز دارید تا مدت زیادی آن را نگهداری کنید. میتوانید از این وسیله استفاده کنید اما از آنجایی که قیمت آن این روز ها در بازار بسیار افزایش پیدا کرده است خرید آن کاری نسبتا دشوار شده است.

از طرفی دیگر با توجه به انواع مختلف فریزر، شما در هنگام خرید آن دچار سردرگمی میشوید بنابراین برای خرید آن باید حتما نکاتی را در نظر بگیرید تا بهترین تصمیم را بگیرید.

باتوجه به قیمت های نجومی که برای فریزر در بازار ارائه میشود یکی از راه هایی که میتوان با استفاده از آن با قیمت خیلی پایین تر محصول مشابهی را خریداری کرد خرید فریزر دست دوم است با این کار هم میتوانید پول کمتری را پرداخت و همچنین از مصرف گرایی نیز جلوگیری میکنید اما باید چند نکته را حتما در نظر بگیرید تا در این معامله دچار ضرر نشوید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

مواردی که در خرید فریزر دست دوم باید حتما در نظر بگیرید
مواردی که در خرید فریزر دست دوم باید حتما در نظر بگیرید

ما در این مقاله سعی داریم.چند نکته بسیار مهم در این خصوص را بیان کنیم.

تعیین بودجه

از آنجایی که بازار این نوع کالا به شدت پیچیده است و از انواع مختلف و قیمت های مختلفی برخوردار است. شما در ابتدا حتما بایستی مقدار پولی را که برای این خرید در نظر گرفته اید را مشخص کنید با این کار انتخاب های شما از گستردگی قبلی که وجود داشت فاصله میگرید و با گزینه های محدودتری روبه رو میشوید که باعث این میشود که بتوانید انتخاب راحت تری را داشته باشید.

در این مورد باید حتما این موضوع را در نظر بگیرید که قیمت بالا صرفا نشانه بهتر بودن یک جنس نیست بسیار از فریز هایی که گران هستند به واسطه برند آن ها قیمت های نجومی برای آن ها ارائه میشود.

مشخص کردن ظرفیت فریزر

یکی از نکاتی که شما باید حتما آن را در نظر بگیرید این است که موردی را انتخاب کنید که بتواند پوشش نیاز های شما را بدهد. به عنوان مثال برای یک خانواده 2 الی 3 نفره یک یخچال 200 لیتری معمولا کافی میباشد و شما میتوانید نیاز های خود را به راحتی با استفاده از آن برطرف کنید اما برای خانواده های بالا 4 نفر پیشنهاد میشود تا از ظرفیت های 500 لیتری استفاده کنید اما باید این نکته را حتما در نظر بگیرید که این نوع فریزر از مصرف برق نسیتا بالایی برخوردار هستند.

چراغ فریزر

یکی از مواردی که شاید خیلی به آن کم توجه شود اما تاثیر زیادی در زیبایی دارد بدون شک چراغ داخل آن است این مورد باعث چند برابر شدن زیبایی داخلی این کالا میشود. این روز ها اغلب فریزر های مدرن دارای نورهایی به صورت ال ای دی هستند که هم مصرف بسیار کمی دارند و هم زیبایی زیادی به داخل این کالا می بخشد.

توجه به حجم فریزر دست دوم

از مهم ترین مواردی که باید شما حتما آن را در نظر بگیرید این است که حجم مناسبی را برای خرید خود معین کنید. برای تعیین آن باید به مواردی از قبیل تعداد اعضای خانواده خود و همچنین شرایط زیست محیطی توجه کنید.

اغلب برای خانواده های 2 الی 4 نفره حجم 12 تا 14 فوت کفایت میکند.اما برای مطمئن شدن از این موضوع حتما با یک کارشناس مشورت کنید.

ضرورت وجود برچسب انرژی

کمبود انرژی از جمله برق این روزها در سراسر کشور حس میشود و ما با موضوع قطعی هایی مکرر برق و …رو به رو هستیم برای اینکه به این موضوع در کشور دامن نزنیم باید حتما در هنگام خرید به وجود این برچسب توجه کنیم. درکنار این مورد از آنجایی که قیمت برق نسبتا بالاست و مصرف زیاد انرژی باعث آن میشود که هزینه زیاید را در ماه متحمل شوید توجه به این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد.

Buyer of a second-hand freezer

وجود فیلترهای بهداشتی

وجود این نوع فیلترها در فریزرهای دست دوم بسیار مهم است و باید حتما به وجود داشتن آن در کالای مورد نظر ما توجه داشت این نوع فیلتر ها میتوانند بسیاری از آلودگی ها را از موادغذایی دورکنند و همچنین بوی بد بسیاری از مواد غذایی را گرفته و مانند هود عمل کنند

گارانتی و خدمات پس از فروش

بدون شک یکی از مهم ترین مواردی که در خرید هر نوع جنس دست دوم و علی الخصوص در باره فریزر دست دوم باید در نظر بگیریم این مورد از مواردی است که در کشور ما به طور خیلی ضعیف انجام میگیرد و منجر به آن میشود تا بسیاری از مصرف کنندگان دچار ضرر و در پی آن ناراحتی شوند.

شرکتی که این موضوع را تضمین میکند بسیار مهم است و باید حتما دارای اعتبار و قدمت بالایی باشد در خرید لوازم دست دوم حتما و حتما از این موضوع غفلت نکنید و آن را بسیار جدی بگیرید.

جمع بندی:

خرید فریزر دست دوم یک کار بسیار به صرفه ای است که شما با انجام آن میتوانید از هدر رفت مقدار زیادی از پول خود بوسیله آن جلوگیری کنید اگرمیخواهید فریزر دست دومی خرید یا فروش کنید سمساری مسعود یکی از مراکزی است که این کار را با بهترین شکل ممکن برای شما انجام خواهد داد و شما میتوانید معامله ای راحت و آسان انجام دهید.